Inser Infra OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 1 031 320 € | 4 | 11 407 € |
| 2026 II kv | 1 200 630 € | 4 | 8871 € |
| 2026 I kv | 691 839 € | 3 | 8764 € |
| 2025 IV kv | 1 739 180 € | 4 | 14 943 € |
| 2025 III kv | 738 610 € | 4 | 11 264 € |
| 2025 II kv | 356 703 € | 4 | 3294 € |
| 2025 I kv | 337 558 € | 2 | 1219 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 101 949 € (44% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 42 601 | 290 238 | 1 274 725 |
| Põhivara kokku | 4835 | 38 983 | 199 101 |
| Vara kokku | 47 436 | 329 221 | 1 473 826 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 5277 | 95 531 | 878 617 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 115 061 |
| Kohustised kokku | 5277 | 95 531 | 993 678 |
| Osakapital | 2 | 2 | 2 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 42 157 | 131 738 |
| Aruandeaasta kasum | 42 157 | 191 530 | 348 408 |
| Omakapital kokku | 42 159 | 233 690 | 480 148 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 610 875 | 1 041 493 | 3 206 543 |
| Ärikasum | 42 539 | 192 746 | 380 709 |
| EBITDA | 42 701 | 194 606 | 391 774 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 42 157 | 191 530 | 377 163 |
| Aruande aasta kasum | 42 157 | 191 530 | 348 408 |
| Tööjõukulud | 3211 | 18 940 | 93 162 |
| Põhivara kulum | 162 | 1860 | 11 065 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 2 | 2 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 101 949 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
4 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 986 228 € väärtuses, 4 hankijalt (04.07.2024–22.07.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Vetiku-Muru tee remontööd | Vinni Vallavalitsus | 149 774 € | 22.07.2026 |
| Riigitee nr 1 Tallinna-Narva tee km 51,8-52,4 lõigul liiklusohtliku koha likvideerimine | Transpordiamet | 335 319 € | 13.07.2025 |
| Rägavere tee rekonstrueerimine · ühispakkumus | Rakvere Linnavalitsus | 418 440 € | 02.04.2025 |
| Kunda terviseraja ehitus | Viru-Nigula vallavalitsus | 82 695 € | 04.07.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Inser Infra OÜ
Ülevaade
Inser Infra OÜ (registrikood 16735943) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2023. aastal ja on registris olnud 3 aastat. Registrijärgne asukoht: Rakvere linn, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maanteede ja kiirteede ehitus (EMTAK 42111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102616143).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 3 206 543 €, mis on 208% rohkem kui aasta varem (1 041 493 €). Aastatel 2023–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 129% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 348 408 € (10,9% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 3 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 1 068 848 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 1 473 826 € ja omakapital 480 148 € (32,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 1 031 320 €, mis on 39,6% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 11 407 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1830 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.