St Drive OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 II kv | — | — | 890 € |
| 2026 I kv | — | 1 | 1346 € |
| 2025 IV kv | — | 1 | 1366 € |
| 2025 III kv | — | 1 | 1272 € |
| 2025 II kv | — | 1 | 1085 € |
| 2025 I kv | — | 1 | 1047 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2022/23 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 724 | 404 | 5991 |
| Põhivara kokku | — | — | — |
| Vara kokku | 724 | 404 | 5991 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 480 | 537 | 0 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — |
| Kohustised kokku | 480 | 537 | 0 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 244 | 404 |
| Aruandeaasta kasum | 244 | −377 | 5587 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 244 | −133 | 5991 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 25 822 | 23 459 | 21 966 |
| Ärikasum | 244 | −377 | 5587 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 244 | −377 | 5587 |
| Aruande aasta kasum | 244 | −377 | 5587 |
| Tööjõukulud | 8805 | 12 386 | 15 232 |
| Põhivara kulum | — | — | — |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Kokkuvõte: St Drive OÜ
Ülevaade
St Drive OÜ (registrikood 16636496) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2022. aastal ja on registris olnud 3 aastat. Registrijärgne asukoht: Võnnu küla, Haapsalu linn, Lääne maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala sõitjate juhuvedu maanteel (EMTAK 49321).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 21 966 €, mis on 6,4% vähem kui aasta varem (23 459 €). Aastatel 2022/23–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 7,8% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 5587 € (25,4% müügitulust). Avaldatud 3 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 21 966 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 5991 € ja omakapital 5991 € (100% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 25.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 II kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.