Duco Styles OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 1 066 727 € | 45 | 87 105 € |
| 2026 II kv | 691 987 € | 51 | 85 666 € |
| 2026 I kv | 642 919 € | 41 | 72 818 € |
| 2025 IV kv | 747 140 € | 40 | 74 908 € |
| 2025 III kv | 944 774 € | 42 | 84 850 € |
| 2025 II kv | 476 678 € | 47 | 56 730 € |
| 2025 I kv | 435 438 € | 31 | 56 525 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 260 141 | 181 315 | 174 145 |
| Põhivara kokku | 1 022 653 | 899 580 | 788 603 |
| Vara kokku | 1 282 794 | 1 080 895 | 962 748 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 797 517 | 952 912 | 1 083 614 |
| Pikaajalised kohustised | 500 000 | 500 000 | 365 000 |
| Kohustised kokku | 1 297 517 | 1 452 912 | 1 448 614 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | −17 223 | −374 517 |
| Aruandeaasta kasum | −17 223 | −357 294 | −113 849 |
| Omakapital kokku | −14 723 | −372 017 | −485 866 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 1 457 137 | 2 422 517 | 2 501 449 |
| Ärikasum | −17 992 | −358 088 | −78 306 |
| EBITDA | 12 597 | −210 034 | 38 216 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −17 223 | −357 294 | −113 849 |
| Aruande aasta kasum | −17 223 | −357 294 | −113 849 |
| Tööjõukulud | 552 863 | 803 734 | 737 049 |
| Põhivara kulum | 30 589 | 148 054 | 116 522 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 23 | 36 | 35 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 2 hankijalt (29.04.2024–06.10.2026). Lisaks 3 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Majutusteenuse tellimine · Tallinna linn, majutusasutus 4 tärni (****) | Politsei- ja Piirivalveamet | kuni 100 000 € | 06.10.2026 |
| Turvalise majutusteenuse ost ohvriabi teenuse klientidele | Sotsiaalkindlustusamet | kuni 25 000 € | 13.04.2026 |
| Turvalise majutusteenuse ost ohvriabi teenuse klientidele | Sotsiaalkindlustusamet | kuni 35 000 € | 29.04.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Duco Styles OÜ
Ülevaade
Duco Styles OÜ (registrikood 16715416) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2023. aastal ja on registris olnud 3 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala hotellid (EMTAK 55101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102606234).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 2 501 449 €, mis on 3,3% rohkem kui aasta varem (2 422 517 €). Aastatel 2023–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 31,0% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 113 849 €. Ettevõte on olnud kahjumis kõigil 3 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 35 (aasta varem 36). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 71 470 €.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 1 066 727 €, mis on 12,9% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 45. Tööjõumakse tasuti kvartalis 87 105 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1310 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 4 liiget. Registri järgi on ettevõttel 3 omanikku. Suurim osalus (33,4%) kuulub ettevõttele Nordbird OÜ.
Tähelepanekud
Omakapital oli majandusaasta 2025 lõpus negatiivne (−485 866 €). Omakapital on alla poole osakapitalist (2500 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.