KV Maaler OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 | 1201 € |
| 2026 II kv | — | 1 | 1131 € |
| 2026 I kv | — | 1 | 1106 € |
| 2025 IV kv | — | 1 | 1126 € |
| 2025 III kv | — | 1 | 1126 € |
| 2025 II kv | — | 1 | 1126 € |
| 2025 I kv | — | 1 | 1046 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 5665 | 5563 | 6108 |
| Põhivara kokku | — | — | 8625 |
| Vara kokku | 5665 | 5563 | 14 733 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 1381 | 1524 | 3661 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 6417 |
| Kohustised kokku | 1381 | 1524 | 10 078 |
| Osakapital | 0 | 0 | 0 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 4284 | 4039 |
| Aruandeaasta kasum | 4284 | −245 | 616 |
| Omakapital kokku | 4284 | 4039 | 4655 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 10 994 | 23 848 | 28 249 |
| Ärikasum | 4284 | −245 | 931 |
| EBITDA | — | — | 1306 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4284 | −245 | 616 |
| Aruande aasta kasum | 4284 | −245 | 616 |
| Tööjõukulud | 2910 | 13 166 | 14 226 |
| Põhivara kulum | — | — | 375 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: KV Maaler OÜ
Ülevaade
KV Maaler OÜ (registrikood 16761439) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2023. aastal ja on registris olnud 3 aastat. Registrijärgne asukoht: Pirita linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala värvimine ja klaasimine (EMTAK 43341).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 28 249 €, mis on 18,5% rohkem kui aasta varem (23 848 €). Aastatel 2023–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 60,3% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 616 € (2,2% müügitulust). Avaldatud 3 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 28 249 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 14 733 € ja omakapital 4655 € (31,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 890 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 27.02.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.