Varamix OsaühingRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 181 001 € | 7 | 872 € |
| 2026 II kv | 85 264 € | 8 | 3573 € |
| 2026 I kv | 54 196 € | 8 | 2255 € |
| 2025 IV kv | 30 324 € | 8 | 1688 € |
| 2025 III kv | 18 106 € | 4 | 2825 € |
| 2025 II kv | 37 676 € | 4 | 4344 € |
| 2025 I kv | 71 197 € | 5 | 7717 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2024–2025
| 2023/24 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||
| Käibevara kokku | 34 420 | 68 846 |
| Põhivara kokku | 21 411 | 28 649 |
| Vara kokku | 55 831 | 97 495 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||
| Lühiajalised kohustised | 25 415 | 32 633 |
| Pikaajalised kohustised | — | — |
| Kohustised kokku | 25 415 | 32 633 |
| Osakapital | 1 | 1 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | −155 | 30 415 |
| Aruandeaasta kasum | 30 570 | 34 446 |
| Omakapital kokku | 30 416 | 64 862 |
| Kasumiaruanne | ||
| Müügitulu | 148 048 | 165 557 |
| Ärikasum | 30 720 | 35 762 |
| EBITDA | 31 403 | 39 589 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 30 570 | 34 446 |
| Aruande aasta kasum | 30 570 | 34 446 |
| Tööjõukulud | 40 989 | 57 774 |
| Põhivara kulum | 683 | 3827 |
| Muud näitajad | ||
| Töötajaid | 4 | 5 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 329 590 € väärtuses, 1 hankijalt (27.07.2026–27.07.2026). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Võsasaetööd Kirde metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II) · Ida Ida-Harjumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | 164 795 € | 27.07.2026 |
| Võsasaetööd Kirde metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II) · Loode Lääne-Virumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 164 795 € | 27.07.2026 |
| Võsasaetööd Kirde metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 (II) · Kirde Lääne-Virumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | 164 795 € | 27.07.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Varamix Osaühing
Ülevaade
Varamix Osaühing (registrikood 16858245) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2023. aastal ja on registris olnud 2 aastat. Registrijärgne asukoht: Rakvere linn, Lääne-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102676989).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 165 557 €, mis on 11,8% rohkem kui aasta varem (148 048 €). Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 34 446 € (20,8% müügitulust). Majandusaastal 2025 oli töötajaid 5 (aasta varem 4). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 33 111 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 97 495 € ja omakapital 64 862 € (66,5% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 720 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 181 001 €, mis on 900% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 7. Tööjõumakse tasuti kvartalis 872 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 01.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.