Orthoq OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024/25Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 106 960 € | — | 13 491 € |
| 2026 II kv | 119 558 € | 1 | 4755 € |
| 2026 I kv | 126 064 € | 1 | 5497 € |
| 2025 IV kv | 115 535 € | 1 | 3093 € |
| 2025 III kv | 99 501 € | 1 | 0 € |
| 2025 II kv | 140 938 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 108 750 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2025
| 2024/25 | |
|---|---|
| Bilanss — vara | |
| Käibevara kokku | 216 662 |
| Põhivara kokku | — |
| Vara kokku | 216 662 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |
| Lühiajalised kohustised | 39 633 |
| Pikaajalised kohustised | — |
| Kohustised kokku | 39 633 |
| Osakapital | 100 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — |
| Aruandeaasta kasum | 176 929 |
| Omakapital kokku | 177 029 |
| Kasumiaruanne | |
| Müügitulu | 436 145 |
| Ärikasum | 175 713 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 176 929 |
| Aruande aasta kasum | 176 929 |
| Tööjõukulud | 17 476 |
| Põhivara kulum | — |
| Muud näitajad | |
| Töötajaid | 1 |
| Arvutuslik dividend | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
2 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 151 725 € väärtuses, 2 hankijalt (18.11.2024–10.10.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Ortodontilised materjalid · Ortodontilised joonlauad | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 1500 € | 10.10.2025 |
| Ortodontilised materjalid · Bio-Active ja Pre-Torque kaared breketitele, erinevate parameetritega, üla- ja alalõua breketitele | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 7600 € | 10.10.2025 |
| Ortodontilised materjalid · Reliance tooted | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 44 575 € | 10.10.2025 |
| Ortodontilised materjalid · GC Dental | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 63 650 € | 10.10.2025 |
| Ortodontilised materjalid · GC Orthodontics tooted | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 24 060 € | 10.10.2025 |
| Ortodontiliste vahendite ostmine · Reliance Orthodontic Products | Sihtasutus Tallinna Hambakliinik | 10 340 € | 18.11.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Orthoq OÜ
Ülevaade
Orthoq OÜ (registrikood 17028959) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2024. aastal ja on registris olnud 2 aastat. Registrijärgne asukoht: Laagri alevik, Saue vald, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük (EMTAK 46462). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102758289).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024/25 oli müügitulu 436 145 €. Majandusaasta 2024/25 puhaskasum oli 176 929 € (40,6% müügitulust). Majandusaastal 2024/25 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 436 145 €. Majandusaasta 2024/25 lõpus oli bilansimaht 216 662 € ja omakapital 177 029 € (81,7% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 1090 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 106 960 €, mis on 7,5% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Tööjõumakse tasuti kvartalis 13 491 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Ettevõtte ainus omanik on MAGNUM DENTAL OÜ.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024/25) esitati 21.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.