Sihtasutus Rõuge valla turismRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Selle näitaja kohta andmeid ei ole.
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 105 034 € | 4 | 16 072 € |
| 2026 II kv | 25 257 € | 6 | 7962 € |
| 2026 I kv | 12 664 € | 4 | 7195 € |
| 2025 IV kv | 33 957 € | 4 | 11 429 € |
| 2025 III kv | 127 864 € | 9 | 21 473 € |
| 2025 II kv | 37 514 € | 11 | 8908 € |
| 2025 I kv | 21 102 € | 7 | 12 662 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2021/22 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 99 522 | 33 005 | 35 766 | 12 979 |
| Põhivara kokku | — | — | — | 18 333 |
| Vara kokku | 99 522 | 33 005 | 35 766 | 31 312 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 27 555 | 43 613 | 94 230 | 57 287 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 27 555 | 43 613 | 94 230 | 57 287 |
| Osakapital | — | — | — | — |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | — | — | — |
| Aruandeaasta kasum | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | — | — | — | — |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | — | — | — | — |
| Ärikasum | — | — | — | — |
| Kasum enne tulumaksustamist | — | — | — | — |
| Aruande aasta kasum | — | — | — | — |
| Tööjõukulud | 67 441 | 125 863 | 155 422 | 151 896 |
| Põhivara kulum | — | — | — | 1666 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 5 | 7 | 8 | 8 |
| Arvutuslik dividend | — | — | — | — |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Sihtasutus Rõuge valla turism
Ülevaade
Sihtasutus Rõuge valla turism (registrikood 90015494) on sihtasutus. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Rõuge alevik, Rõuge vald, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused (EMTAK 94992). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102557309).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli töötajaid 8.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 105 034 €, mis on 17,9% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 4. Tööjõumakse tasuti kvartalis 16 072 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2500 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Nõukogusse kuulub 9 liiget.
Tähelepanekud
Audiitor on majandusaasta 2023 aruandes viidanud olulisele ebakindlusele tegevuse jätkuvuse suhtes.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 26.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.