Osaühing Puu & MuuRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 12 750 € | 2 | 2173 € |
| 2026 II kv | 7994 € | 2 | 2173 € |
| 2026 I kv | 16 080 € | 2 | 2095 € |
| 2025 IV kv | 9166 € | 2 | 1938 € |
| 2025 III kv | 8076 € | 2 | 1938 € |
| 2025 II kv | 21 895 € | 2 | 1938 € |
| 2025 I kv | 14 801 € | 2 | 1865 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 146 | 2681 | 2634 | 11 453 | 6993 | 5430 | 13 529 |
| Põhivara kokku | 67 068 | 79 882 | 78 111 | 77 192 | 84 675 | 83 010 | 80 830 |
| Vara kokku | 67 214 | 82 563 | 80 745 | 88 645 | 91 668 | 88 440 | 94 359 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 923 | 788 | 3959 | 8288 | 5603 | 5975 | 5415 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 15 000 | 12 822 | 9664 | 6098 | 2666 | 0 |
| Kohustised kokku | 923 | 15 788 | 16 781 | 17 952 | 11 701 | 8641 | 5415 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 64 062 | 63 478 | 63 963 | 61 152 | 67 880 | 77 155 | 76 987 |
| Aruandeaasta kasum | −584 | 485 | −2811 | 6728 | 9274 | −168 | 9145 |
| Reservid ja muu omakapital | 257 | 256 | 256 | 257 | 257 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 66 291 | 66 775 | 63 964 | 70 693 | 79 967 | 79 799 | 88 944 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 11 483 | 11 391 | 17 442 | 38 045 | 26 036 | 43 574 | 53 154 |
| Ärikasum | −575 | 563 | −2502 | 7039 | 9769 | 149 | 9326 |
| EBITDA | −148 | 1064 | −731 | 9002 | 12 119 | 3351 | 12 653 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −584 | 485 | −2811 | 6728 | 9274 | −168 | 9145 |
| Aruande aasta kasum | −584 | 485 | −2811 | 6728 | 9274 | −168 | 9145 |
| Tööjõukulud | 4193 | 4351 | 9018 | 11 355 | 16 589 | 16 037 | 17 473 |
| Põhivara kulum | 427 | 501 | 1771 | 1963 | 2350 | 3202 | 3327 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 16 000 € väärtuses, 1 hankijalt (17.08.2025–17.08.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Lumetõrje Saaremaa vallas · Iide - Mõntu | Saaremaa Vallavalitsus | 16 000 € | 17.08.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Osaühing Puu & Muu
Ülevaade
Osaühing Puu & Muu (registrikood 10658440) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2000. aastal ja on registris olnud 26 aastat. Registrijärgne asukoht: Iide küla, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100718179).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 53 154 €, mis on 22,0% rohkem kui aasta varem (43 574 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 29,1% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 9145 € (17,2% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 53 154 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 94 359 € ja omakapital 88 944 € (94,3% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 12 750 €, mis on 57,9% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2173 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 830 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 28.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.