OÜ TEHNOSANRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 0 € | — | — |
| 2026 II kv | 0 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 0 € | — | — |
| 2025 IV kv | 0 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 0 € | — | — |
| 2025 II kv | 0 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 12 648 € | — | 2576 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 299 991 | 313 243 | 324 348 | 348 256 | 376 362 | 354 093 | 339 546 |
| Põhivara kokku | 2769 | 1834 | 1109 | 415 | 198 | 0 | 0 |
| Vara kokku | 302 760 | 315 077 | 325 457 | 348 671 | 376 560 | 354 093 | 339 546 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 13 659 | 5962 | 8913 | 14 260 | 14 935 | 13 344 | 381 |
| Pikaajalised kohustised | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 13 659 | 5962 | 8913 | 14 260 | 14 935 | 13 344 | 381 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 306 129 | 286 289 | 306 303 | 313 732 | 330 599 | 358 813 | 337 937 |
| Aruandeaasta kasum | −19 840 | 20 014 | 7429 | 17 867 | 28 214 | −20 876 | −1584 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 289 101 | 309 115 | 316 544 | 334 411 | 361 625 | 340 749 | 339 165 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 50 102 | 93 741 | 84 171 | 119 143 | 126 987 | 124 046 | 3344 |
| Ärikasum | −19 840 | 20 014 | 7429 | 17 867 | 28 214 | −20 876 | −1584 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −19 840 | 20 014 | 7429 | 17 867 | 28 464 | −20 876 | −1584 |
| Aruande aasta kasum | −19 840 | 20 014 | 7429 | 17 867 | 28 214 | −20 876 | −1584 |
| Tööjõukulud | 21 473 | 20 752 | 28 662 | 40 008 | 49 775 | 71 844 | 1222 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 1000 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 34 740 € väärtuses, 1 hankijalt (22.02.2024–22.02.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Kinnisvara korrashoiuteenuse ostmine | Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet | 34 740 € | 22.02.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ TEHNOSAN
Ülevaade
OÜ TEHNOSAN (registrikood 10854654) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2002. aastal ja on registris olnud 24 aastat. Registrijärgne asukoht: Narva linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43222). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100751819).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 3344 €, mis on 97,3% vähem kui aasta varem (124 046 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 36,3% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 1584 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2 (aasta varem 5). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 1672 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 339 546 € ja omakapital 339 165 € (99,9% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel ettevõte perioodil 2026 III kv käivet ei deklareerinud.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 10.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.