Manitec OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 337 345 € | 8 | 11 716 € |
| 2026 II kv | 124 926 € | 7 | 5512 € |
| 2026 I kv | 66 917 € | 3 | 4725 € |
| 2025 IV kv | 120 293 € | 3 | 5308 € |
| 2025 III kv | 68 040 € | 3 | 7702 € |
| 2025 II kv | 37 450 € | 4 | 5017 € |
| 2025 I kv | 120 376 € | 4 | 6007 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 40 654 | 42 648 | 49 796 | 85 780 | 159 738 | 47 561 | 61 841 |
| Põhivara kokku | 283 552 | 276 496 | 262 120 | 299 670 | 321 500 | 485 341 | 540 627 |
| Vara kokku | 324 206 | 319 144 | 311 916 | 385 450 | 481 238 | 532 902 | 602 468 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 54 688 | 64 027 | 62 454 | 109 944 | 75 790 | 48 192 | 59 487 |
| Pikaajalised kohustised | 53 073 | 44 555 | 15 951 | 5225 | 31 703 | 71 976 | 94 133 |
| Kohustised kokku | 107 761 | 108 582 | 78 405 | 115 169 | 107 493 | 120 168 | 153 620 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 93 755 | 213 889 | 208 006 | 230 955 | 267 725 | 371 189 | 410 178 |
| Aruandeaasta kasum | 120 134 | −5883 | 22 949 | 36 770 | 103 464 | 38 989 | 36 114 |
| Omakapital kokku | 216 445 | 210 562 | 233 511 | 270 281 | 373 745 | 412 734 | 448 848 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 281 848 | 140 874 | 197 429 | 230 194 | 383 813 | 373 995 | 324 055 |
| Ärikasum | 120 965 | −4521 | 23 885 | 37 079 | 104 608 | 43 050 | 40 830 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 120 134 | −5883 | 22 949 | 36 770 | 103 464 | 38 989 | 36 114 |
| Aruande aasta kasum | 120 134 | −5883 | 22 949 | 36 770 | 103 464 | 38 989 | 36 114 |
| Tööjõukulud | 19 325 | 27 084 | 48 149 | 43 276 | 37 623 | 59 082 | 66 606 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | — | — |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
11 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 1 301 700 € väärtuses, 2 hankijalt (26.11.2023–21.07.2026).
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Manitec OÜ
Ülevaade
Manitec OÜ (registrikood 11971563) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2010. aastal ja on registris olnud 16 aastat. Registrijärgne asukoht: Pärnu linn, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101411718).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 324 055 €, mis on 13,4% vähem kui aasta varem (373 995 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 2,4% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 36 114 € (11,1% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 6. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 4 (aasta varem 3). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 81 014 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 602 468 € ja omakapital 448 848 € (74,5% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 337 345 €, mis on 396% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 8. Tööjõumakse tasuti kvartalis 11 716 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1040 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 21.09.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.