Metsajärve OÜRegistrisse kantud

12129940OsaühingAsutatud 2011

Majandusnäitajad

67 897 €+89,1%
Käive 2025
−6,6%
Keskmine muutus aastas 2019–2025
050 tuh100 tuh150 tuh2019202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
0100 tuh200 tuh300 tuh2019202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv35 303 €11266 €
2026 II kv39 308 €11266 €
2026 I kv12 150 €11157 €
2025 IV kv0 €11177 €
2025 III kv34 429 €11177 €
2025 II kv6478 €11177 €
2025 I kv29 991 €12225 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2019202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku71 53459 61059 78757 91259 20158 52063 323
Põhivara kokku200 367198 672198 559198 972199 789200 997202 366
Vara kokku271 901258 282258 346256 884258 990259 517265 689
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised22 47722 47456 81556 70910 05993336220
Pikaajalised kohustised————47 00047 00047 000
Kohustised kokku22 47722 47456 81556 70957 05956 33353 220
Osakapital2500250025002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum−57 273246 924233 307199 030197 676199 431200 684
Aruandeaasta kasum10 970−13 616−34 276−1355175512539285
Reservid ja muu omakapital293 227——————
Omakapital kokku249 424235 808201 531200 175201 931203 184212 469
Kasumiaruanne
Müügitulu102 00234 76617 50936 51737 72035 90067 897
Ärikasum10 970−13 616−34 276−1355175512539285
EBITDA14 717−10 449−32 646−205254717039623
Kasum enne tulumaksustamist10 970−13 616−34 276−1355175512539285
Aruande aasta kasum10 970−13 616−34 276−1355175512539285
Tööjõukulud31 60521 90423 34322 49823 38828 58014 653
Põhivara kulum3747316716301150792450338
Muud näitajad
Töötajaid2222211
Arvutuslik dividend—000000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Hilinenult: 2025
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

100%Metsajärve OÜ2Janek Eerik
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
AastaFailid
2025DDOC/BDOCPDFXBRL
2024DDOC/BDOCPDFXBRL
2023DDOC/BDOCPDFXBRL
2022DDOC/BDOCPDFXBRL
2021DDOC/BDOCPDFXBRL
2020DDOC/BDOCPDFXBRL
2019DDOC/BDOCPDFXBRL

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Metsajärve OÜ

Ülevaade

Metsajärve OÜ (registrikood 12129940) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 15 aastat. Registrijärgne asukoht: Puista küla, Setomaa vald, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101462217).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 67 897 €, mis on 89,1% rohkem kui aasta varem (35 900 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 6,6% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 9285 € (13,7% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 67 897 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 265 689 € ja omakapital 212 469 € (80,0% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 35 303 €, mis on 2,5% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1266 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 930 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 20.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted