SYS Print Advertising OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 51 065 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 58 932 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 66 083 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 48 126 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 39 228 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 34 600 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 49 982 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 116 146 | 190 025 | 197 592 | 252 259 | 318 959 | 430 787 |
| Põhivara kokku | 261 785 | 172 462 | 146 453 | 186 869 | 126 911 | 55 985 |
| Vara kokku | 377 931 | 362 487 | 344 045 | 439 128 | 445 870 | 486 772 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 107 184 | 72 210 | 39 239 | 48 430 | 43 727 | 79 623 |
| Pikaajalised kohustised | 161 663 | 122 623 | 85 762 | 98 678 | 41 695 | 18 984 |
| Kohustised kokku | 268 847 | 194 833 | 125 001 | 147 108 | 85 422 | 98 607 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 95 315 | 106 584 | 170 756 | 216 544 | 289 520 | 360 448 |
| Aruandeaasta kasum | 11 269 | 58 570 | 45 788 | 72 976 | 70 928 | 27 717 |
| Reservid ja muu omakapital | — | — | — | — | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 109 084 | 167 654 | 219 044 | 292 020 | 360 448 | 388 165 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 239 426 | 253 011 | 221 645 | 221 748 | 203 322 | 188 195 |
| Ärikasum | 31 803 | 74 760 | 57 719 | 81 532 | 76 497 | 44 654 |
| EBITDA | 72 921 | 122 917 | 103 727 | 135 820 | 143 255 | 109 912 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 11 269 | 58 570 | 45 842 | 73 204 | 71 303 | 27 836 |
| Aruande aasta kasum | 11 269 | 58 570 | 45 788 | 72 976 | 70 928 | 27 717 |
| Tööjõukulud | 24 090 | 8476 | 3039 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 41 118 | 48 157 | 46 008 | 54 288 | 66 758 | 65 258 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 200 000 € väärtuses, 1 hankijalt (19.06.2024–19.06.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Teabekandjate tootmine ja tarnimine | Riigimetsa Majandamise Keskus | 200 000 € | 19.06.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: SYS Print Advertising OÜ
Ülevaade
SYS Print Advertising OÜ (registrikood 12157971) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2011. aastal ja on registris olnud 15 aastat. Registrijärgne asukoht: Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent (EMTAK 77399). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101476494).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 188 195 €, mis on 7,4% vähem kui aasta varem (203 322 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu vähenenud keskmiselt 4,7% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2024) seas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 27 717 € (14,7% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 6 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2024 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 486 772 € ja omakapital 388 165 € (79,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 51 065 €, mis on 30,2% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (75%) kuulub ettevõttele Combine OÜ.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 16.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.