OÜ Q CateringRegistrisse kantud

12231466OsaühingAsutatud 2012
2025. aasta majandusaasta aruanne esitamata.

Majandusnäitajad

792 587 €+40,6%
Käive 2024
+2,1%
Keskmine kasv aastas 2019–2024
0200 tuh400 tuh600 tuh800 tuh201920202021202220232024

Suhtarvud

2024
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
0500 tuh1 mln1,5 mln201920202021202220232024
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv123 390 €104465 €
2026 II kv88 694 €1017 877 €
2026 I kv121 750 €1013 146 €
2025 IV kv267 597 €1113 901 €
2025 III kv209 171 €118500 €
2025 II kv113 601 €1115 881 €
2025 I kv222 898 €1319 859 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2019–2024
201920202021202220232024
Bilanss — vara
Käibevara kokku67 10039 903192 444399 633748 2721 230 022
Põhivara kokku23 54616 23015 62029 07837 85066 318
Vara kokku90 64656 133208 064428 711786 1221 296 340
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised38 78023 006107 796234 276546 997869 423
Pikaajalised kohustised12 32129 04029 03929 03929 03929 039
Kohustised kokku51 10152 046136 835263 315576 036898 462
Osakapital250225022502250225022502
Eelmiste perioodide jaotamata kasum19 10636 628−33 66533 477127 644172 323
Aruandeaasta kasum17 687−70 29367 14294 16744 690187 803
Reservid ja muu omakapital25035 25035 25035 25035 25035 250
Omakapital kokku39 545408771 229165 396210 086397 878
Kasumiaruanne
Müügitulu713 168436 189353 165450 928563 803792 587
Ärikasum18 285−69 29367 63694 28544 868187 907
EBITDA26 128−61 97868 24694 28544 868187 907
Kasum enne tulumaksustamist17 687−70 29367 14294 16744 690187 803
Aruande aasta kasum17 687−70 29367 14294 16744 690187 803
Tööjõukulud164 458136 45340 671119 877129 339159 899
Põhivara kulum78437315610000
Muud näitajad
Töötajaid17163111010
Arvutuslik dividend—00000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Avaldatud teateid: 3
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
2/3 esitatud
Esitamata: 2025
Hilinenult: 2023, 2024
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf
100%OÜ Q CateringIndrek Otti
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

1 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (16.04.2025–16.04.2025). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).

HangeHankijaSummaSõlmitud
Toitlustusteenuse ostmine Välisministeeriumile · Toitlustusteenus erinevatel üritustelVälisministeeriumkuni 665 000 €16.04.2025

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: OÜ Q Catering

Ülevaade

OÜ Q Catering (registrikood 12231466) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal ja on registris olnud 14 aastat. Registrijärgne asukoht: Liivi küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala toitlustamine üritustel (EMTAK 56211). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101514233).

Majandustulemused

Majandusaastal 2024 oli müügitulu 792 587 €, mis on 40,6% rohkem kui aasta varem (563 803 €). Aastatel 2019–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 2,1% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2024) seas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 187 803 € (23,7% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 10. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 79 259 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 1 296 340 € ja omakapital 397 878 € (30,7% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 123 390 €, mis on 41,0% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 10. Tööjõumakse tasuti kvartalis 4465 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 460 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Tähelepanekud

Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 01.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted