Urissaare Rantšo OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 66 839 € | 1 | 0 € |
| 2026 II kv | 8470 € | 1 | 0 € |
| 2026 I kv | 6210 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 4124 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 77 527 € | — | — |
| 2025 II kv | 1556 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 65 915 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 34 488 | 30 835 | 17 812 | 30 531 | 21 859 | 127 726 | 129 368 |
| Põhivara kokku | 12 850 | 26 439 | 18 369 | 31 597 | 31 597 | 7052 | 6030 |
| Vara kokku | 47 338 | 57 274 | 36 181 | 62 128 | 53 456 | 134 778 | 135 398 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 3794 | 4201 | 16 730 | 20 727 | 38 644 | 62 896 | 62 204 |
| Pikaajalised kohustised | 31 205 | 31 205 | 41 205 | 70 205 | 70 205 | 70 205 | 70 205 |
| Kohustised kokku | 34 999 | 35 406 | 57 935 | 90 932 | 108 849 | 133 101 | 132 409 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 34 514 | 9735 | 19 368 | −24 254 | −31 304 | −59 188 | −521 |
| Aruandeaasta kasum | −24 674 | 9634 | −43 622 | −7050 | −26 589 | 58 365 | 1010 |
| Omakapital kokku | 12 339 | 21 868 | −21 754 | −28 804 | −55 393 | 1677 | 2989 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 6712 | 12 549 | 8423 | 37 919 | 54 991 | 119 199 | 67 557 |
| Ärikasum | −24 674 | 9631 | −43 622 | −7050 | −26 590 | 58 315 | 890 |
| EBITDA | −24 618 | 10 041 | −42 639 | −6028 | −26 590 | 59 337 | 1912 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −24 674 | 9634 | −43 622 | −7050 | −26 589 | 58 365 | 1010 |
| Aruande aasta kasum | −24 674 | 9634 | −43 622 | −7050 | −26 589 | 58 365 | 1010 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 56 | 410 | 983 | 1022 | 0 | 1022 | 1022 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1295 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Urissaare Rantšo OÜ
Ülevaade
Urissaare Rantšo OÜ (registrikood 12517079) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2013. aastal ja on registris olnud 13 aastat. Registrijärgne asukoht: Univere küla, Mulgi vald, Viljandi maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101659651).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 67 557 €, mis on 43,3% vähem kui aasta varem (119 199 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 46,9% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1010 € (1,5% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 135 398 € ja omakapital 2989 € (2,2% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 66 839 €, mis on 13,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 04.09.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.