Kraaviperve Talu OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 0 € | 1 | 1201 € |
| 2026 II kv | 9440 € | 1 | 1166 € |
| 2026 I kv | 14 679 € | 1 | 1106 € |
| 2025 IV kv | 14 511 € | 1 | 1126 € |
| 2025 III kv | 3790 € | 1 | 1126 € |
| 2025 II kv | 7898 € | 1 | 1126 € |
| 2025 I kv | 30 450 € | 1 | 1085 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 12 657 € (7% jaotatavast kasumist).
Madala usaldusega: samal aastal liikus osa jaotamata kasumist reservidesse või osakapitali või tehti sissemakse — dividendi täpne suurus on ebaselge, näidatud on väiksem hinnang.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 20 337 | 38 658 | 22 101 | 25 925 | 43 411 | 32 846 | 33 303 |
| Põhivara kokku | 101 604 | 180 262 | 166 819 | 252 922 | 273 397 | 331 377 | 320 090 |
| Vara kokku | 121 941 | 218 920 | 188 920 | 278 847 | 316 808 | 364 223 | 353 393 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 2596 | 15 130 | 25 908 | 24 125 | 16 476 | 9177 | 1311 |
| Pikaajalised kohustised | 54 164 | 76 220 | 62 254 | 89 263 | 115 851 | 186 208 | 193 054 |
| Kohustised kokku | 56 760 | 91 350 | 88 162 | 113 388 | 132 327 | 195 385 | 194 365 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 75 873 | 95 701 | 75 069 | 98 259 | 162 959 | 141 238 | 153 681 |
| Aruandeaasta kasum | 19 828 | 24 289 | 23 189 | 64 700 | 19 022 | 31 348 | 2847 |
| Reservid ja muu omakapital | −33 020 | 5080 | — | — | — | −6248 | — |
| Omakapital kokku | 65 181 | 127 570 | 100 758 | 165 459 | 184 481 | 168 838 | 159 028 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 36 699 | 51 275 | 62 059 | 79 965 | 49 633 | 78 708 | 28 538 |
| Ärikasum | 20 228 | 24 668 | 25 689 | 67 753 | 24 400 | 31 348 | 6484 |
| EBITDA | 30 449 | 37 174 | 42 440 | 89 380 | 32 537 | 44 051 | 10 706 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 19 828 | 24 289 | 23 189 | 64 700 | 19 022 | 31 348 | 2847 |
| Aruande aasta kasum | 19 828 | 24 289 | 23 189 | 64 700 | 19 022 | 31 348 | 2847 |
| Tööjõukulud | 6405 | 6070 | 6070 | 5990 | 3217 | 4793 | 4921 |
| Põhivara kulum | 10 221 | 12 506 | 16 751 | 21 627 | 8137 | 12 703 | 4222 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 44 921 | 0 | 0 | 40 743 | 12 657 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Kraaviperve Talu OÜ
Ülevaade
Kraaviperve Talu OÜ (registrikood 12787910) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2015. aastal ja on registris olnud 11 aastat. Registrijärgne asukoht: Valgu küla, Hiiumaa vald, Hiiu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala taimekasvatuse abitegevused (EMTAK 01611). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101770174).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 28 538 €, mis on 63,7% vähem kui aasta varem (78 708 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 4,1% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 2847 € (10,0% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 28 538 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 353 393 € ja omakapital 159 028 € (45,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel ettevõte perioodil 2026 III kv käivet ei deklareerinud. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 890 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.