LHM Varad OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 52 462 € | — | 0 € |
| 2026 II kv | 113 800 € | — | 0 € |
| 2026 I kv | 37 654 € | — | 0 € |
| 2025 IV kv | 25 688 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 27 500 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 56 465 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 4240 € | — | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 5647 | 11 177 | 57 442 | 403 241 | 458 075 | 8046 | 35 033 |
| Põhivara kokku | 394 100 | 406 332 | 469 938 | 501 782 | 791 347 | 1 603 529 | 1 518 489 |
| Vara kokku | 399 747 | 417 509 | 527 380 | 905 023 | 1 249 422 | 1 611 575 | 1 553 522 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 1434 | 1438 | 12 983 | 31 816 | 219 590 | 213 906 | 50 110 |
| Pikaajalised kohustised | 323 450 | 300 054 | 263 598 | 524 290 | 678 325 | 1 035 210 | 995 824 |
| Kohustised kokku | 324 884 | 301 492 | 276 581 | 556 106 | 897 915 | 1 249 116 | 1 045 934 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 46 548 | 72 363 | 113 517 | 248 299 | 346 417 | 349 007 | 359 958 |
| Aruandeaasta kasum | 25 815 | 41 154 | 134 782 | 98 118 | 2590 | 10 952 | 145 130 |
| Omakapital kokku | 74 863 | 116 017 | 250 799 | 348 917 | 351 507 | 362 459 | 507 588 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 40 050 | 56 762 | 133 620 | 106 118 | 12 050 | 130 773 | 240 600 |
| Ärikasum | 25 815 | 41 154 | 134 782 | 98 118 | 2590 | 10 943 | 149 093 |
| EBITDA | 34 115 | 49 454 | 156 222 | 124 325 | 10 658 | 49 828 | 198 827 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 25 815 | 41 154 | 134 782 | 98 118 | 2590 | 10 952 | 145 130 |
| Aruande aasta kasum | 25 815 | 41 154 | 134 782 | 98 118 | 2590 | 10 952 | 145 130 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | 8300 | 8300 | 21 440 | 26 207 | 8068 | 38 885 | 49 734 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: LHM Varad OÜ
Ülevaade
LHM Varad OÜ (registrikood 12978627) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 10 aastat. Registrijärgne asukoht: Lange küla, Kastre vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101848268).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 240 600 €, mis on 84,0% rohkem kui aasta varem (130 773 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 34,8% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 145 130 € (60,3% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 1 553 522 € ja omakapital 507 588 € (32,7% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 52 462 €, mis on 90,8% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 07.09.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.