OÜ Sulase TeenusedRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 0 € | 3 | 6883 € |
| 2026 II kv | 20 000 € | 3 | 13 € |
| 2026 I kv | 4850 € | 3 | 3577 € |
| 2025 IV kv | 6600 € | 3 | 8582 € |
| 2025 III kv | 0 € | 3 | 7650 € |
| 2025 II kv | 0 € | 3 | 7268 € |
| 2025 I kv | 0 € | 3 | 5886 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 40 755 | 281 918 | 25 937 | 1999 | 1311 | 1236 | 1323 |
| Põhivara kokku | 1 197 315 | 1 068 445 | 1 106 941 | 1 206 941 | 1 266 253 | 1 241 263 | 1 241 263 |
| Vara kokku | 1 238 070 | 1 350 363 | 1 132 878 | 1 208 940 | 1 267 564 | 1 242 499 | 1 242 586 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 326 798 | 234 501 | 64 388 | 180 067 | 177 985 | 180 006 | 185 091 |
| Pikaajalised kohustised | 177 518 | 234 484 | 181 280 | 141 058 | 200 858 | 285 658 | 403 858 |
| Kohustised kokku | 504 316 | 468 985 | 245 668 | 321 125 | 378 843 | 465 664 | 588 949 |
| Osakapital | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 | 2556 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 695 471 | 730 942 | 878 566 | 884 398 | 885 003 | 885 909 | 774 023 |
| Aruandeaasta kasum | 35 471 | 147 624 | 5832 | 605 | 906 | −111 886 | −123 198 |
| Reservid ja muu omakapital | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 | 256 |
| Omakapital kokku | 733 754 | 881 378 | 887 210 | 887 815 | 888 721 | 776 835 | 653 637 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 469 081 | 367 381 | 80 028 | 7973 | 17 400 | 6750 | 11 450 |
| Ärikasum | 41 411 | 157 048 | 10 609 | 2817 | 3509 | −109 658 | −122 128 |
| EBITDA | 202 597 | 285 918 | 37 183 | 2817 | 11 198 | −91 808 | −122 128 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 35 471 | 147 624 | 5832 | 605 | 906 | −111 886 | −123 198 |
| Aruande aasta kasum | 35 471 | 147 624 | 5832 | 605 | 906 | −111 886 | −123 198 |
| Tööjõukulud | 54 847 | 45 361 | 35 670 | 44 162 | 51 553 | 65 954 | 76 737 |
| Põhivara kulum | 161 186 | 128 870 | 26 574 | 0 | 7689 | 17 850 | 0 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Sulase Teenused
Ülevaade
OÜ Sulase Teenused (registrikood 10769730) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2001. aastal ja on registris olnud 25 aastat. Registrijärgne asukoht: Lange küla, Kastre vald, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent (EMTAK 77321). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE100707711).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 11 450 €, mis on 69,6% rohkem kui aasta varem (6750 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 46,1% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 123 198 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 3. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 3817 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 1 242 586 € ja omakapital 653 637 € (52,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel ettevõte perioodil 2026 III kv käivet ei deklareerinud. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1520 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 07.09.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.