OÜ Restmart EhitusRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 33 723 € | 1 | 1236 € |
| 2026 II kv | 34 347 € | 1 | 1017 € |
| 2026 I kv | 23 847 € | 1 | 1200 € |
| 2025 IV kv | 57 930 € | 1 | 1593 € |
| 2025 III kv | 52 789 € | 1 | 2288 € |
| 2025 II kv | 19 722 € | 1 | 2026 € |
| 2025 I kv | 25 568 € | 1 | 820 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 499 973 | 383 443 | 332 144 | 344 206 | 257 162 | 203 700 | 155 295 |
| Põhivara kokku | 44 319 | 149 939 | 110 859 | 76 018 | 44 207 | 31 822 | 20 833 |
| Vara kokku | 544 292 | 533 382 | 443 003 | 420 224 | 301 369 | 235 522 | 176 128 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 293 304 | 208 875 | 323 386 | 345 998 | 260 483 | 226 624 | 156 730 |
| Pikaajalised kohustised | 9200 | 72 513 | 55 024 | 42 719 | 30 131 | 0 | 11 349 |
| Kohustised kokku | 302 504 | 281 388 | 378 410 | 388 717 | 290 614 | 226 624 | 168 079 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 185 144 | 239 288 | 249 494 | 62 093 | 29 007 | 8255 | 6398 |
| Aruandeaasta kasum | 54 144 | 10 206 | −187 401 | −33 086 | −20 752 | −1857 | −849 |
| Omakapital kokku | 241 788 | 251 994 | 64 593 | 31 507 | 10 755 | 8898 | 8049 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 5 222 986 | 1 727 614 | 2 266 256 | 1 313 408 | 1 699 869 | 380 799 | 157 242 |
| Ärikasum | 74 194 | 9717 | −176 281 | −20 035 | −6843 | 12 198 | 8697 |
| EBITDA | 85 744 | 38 333 | −137 201 | 16 205 | 12 866 | 23 804 | 19 686 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 61 644 | 10 206 | −187 401 | −33 086 | −20 752 | −1857 | −849 |
| Aruande aasta kasum | 54 144 | 10 206 | −187 401 | −33 086 | −20 752 | −1857 | −849 |
| Tööjõukulud | 655 563 | 346 621 | 433 487 | 252 935 | 210 522 | 28 879 | 11 924 |
| Põhivara kulum | 11 550 | 28 616 | 39 080 | 36 240 | 19 709 | 11 606 | 10 989 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 27 | 13 | 14 | 8 | 8 | 4 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 246 845 € väärtuses, 1 hankijalt (07.12.2023–07.12.2023).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Lennusadama püsiekspositsiooni uuendamisega seotud lammutus- ja ehitustööd | Sihtasutus Eesti Meremuuseum | 246 845 € | 07.12.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: OÜ Restmart Ehitus
Ülevaade
OÜ Restmart Ehitus (registrikood 14050272) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal ja on registris olnud 10 aastat. Registrijärgne asukoht: Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101882460).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 157 242 €, mis on 58,7% vähem kui aasta varem (380 799 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 44,2% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2025) seas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 849 €. Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 4). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 157 242 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 176 128 € ja omakapital 8049 € (4,6% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 33 723 €, mis on 36,1% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 1. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1236 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 910 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.