Q&Q Construction OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2022Bilansi struktuur
Aruannete koondnäitajad2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 146 052 | 197 916 | 281 359 | 492 851 |
| Põhivara kokku | 23 370 | 19 837 | 20 836 | 34 752 |
| Vara kokku | 169 422 | 217 753 | 302 195 | 527 603 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 69 664 | 69 217 | 101 697 | 193 594 |
| Pikaajalised kohustised | 311 | 0 | 183 | 0 |
| Kohustised kokku | 69 975 | 69 217 | 101 880 | 193 594 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 40 906 | 96 697 | 145 786 | 197 565 |
| Aruandeaasta kasum | 55 791 | 49 089 | 51 779 | 133 694 |
| Reservid ja muu omakapital | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Omakapital kokku | 99 447 | 148 536 | 200 315 | 334 009 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 355 707 | 239 037 | 242 711 | 665 074 |
| Ärikasum | 63 291 | 49 115 | 60 779 | 150 110 |
| EBITDA | 70 193 | 56 389 | 68 474 | 158 392 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 63 291 | 49 089 | 60 779 | 150 380 |
| Aruande aasta kasum | 55 791 | 49 089 | 51 779 | 133 694 |
| Tööjõukulud | 72 952 | 71 165 | 18 349 | 52 426 |
| Põhivara kulum | 6902 | 7274 | 7695 | 8282 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 5 | 4 | 1 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Q&Q Construction OÜ
Ülevaade
Q&Q Construction OÜ (registrikood 14370172) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Pärnu linn, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201).
Majandustulemused
Majandusaastal 2022 oli müügitulu 665 074 €, mis on 174% rohkem kui aasta varem (242 711 €). Aastatel 2019–2022 on müügitulu kasvanud keskmiselt 23,2% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2022) seas. Majandusaasta 2022 puhaskasum oli 133 694 € (20,1% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 4 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2022 oli töötajaid 2 (aasta varem 1). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 332 537 €. Majandusaasta 2022 lõpus oli bilansimaht 527 603 € ja omakapital 334 009 € (63,3% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 1630 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Tähtajaks esitamata on 3 majandusaasta aruannet, viimasena majandusaasta 2025 oma.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2022) esitati 04.06.2023. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.