Merzellas OÜRegistrisse kantud

14555397OsaühingAsutatud 2018

Majandusnäitajad

274 551 €+181,9%
Käive 2025
+27,2%
Keskmine kasv aastas 2018/19–2025
0100 tuh200 tuh300 tuh2018/19202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
0100 tuh200 tuh300 tuh2018/19202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv70 856 €—0 €
2026 II kv227 442 €—0 €
2026 I kv143 467 €—0 €
2025 IV kv94 315 €—0 €
2025 III kv47 975 €—0 €
2025 II kv48 388 €—0 €
2025 I kv22 420 €—0 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2019–2025
2018/19202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku29 55649 29063 05641 74369 15372 137143 195
Põhivara kokku89010—17 50229 45421 62679 701
Vara kokku38 45749 29063 05659 24598 60793 763222 896
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised18 65315 82229 30411 09223 98119 18497 179
Pikaajalised kohustised————13 075773540 565
Kohustised kokku18 65315 82229 30411 09237 05626 919137 744
Osakapital2508250825082508250825082508
Eelmiste perioodide jaotamata kasum—17 29630 96031 24445 64559 04364 336
Aruandeaasta kasum17 29613 66428414 40113 398529318 308
Omakapital kokku19 80433 46833 75248 15361 55166 84485 152
Kasumiaruanne
Müügitulu64 66936 52066 862114 016142 04897 392274 551
Ärikasum17 486−168628415 31015 476792416 523
EBITDA17 585−153628417 80822 66615 75226 369
Kasum enne tulumaksustamist17 29613 66428414 40113 398529318 308
Aruande aasta kasum17 29613 66428414 40113 398529318 308
Tööjõukulud0000000
Põhivara kulum9915002498719078289846
Muud näitajad
Töötajaid0000000
Arvutuslik dividend—000000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustusedKõik korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

100%Merzellas OÜ1Merle Resev
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

1 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (25.06.2025–25.06.2025). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Merzellas OÜ

Ülevaade

Merzellas OÜ (registrikood 14555397) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 8 aastat. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102145850).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 274 551 €, mis on 182% rohkem kui aasta varem (97 392 €). Aastatel 2018/19–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 27,2% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2018/19–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 18 308 € (6,7% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 7 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 222 896 € ja omakapital 85 152 € (38,2% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 70 856 €, mis on 47,7% rohkem kui aasta varem samas kvartalis.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 20.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted