OÜ meister metsasRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2023/24Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 II kv | 5598 € | — | — |
| 2026 I kv | 62 472 € | — | 388 € |
| 2025 IV kv | 68 428 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 0 € | — | 0 € |
| 2025 II kv | 86 158 € | — | 0 € |
| 2025 I kv | 381 463 € | 1 | 970 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2018/19 | 2019/20 | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 11 181 | 27 822 | 30 076 | 12 882 | 16 228 | 23 074 |
| Põhivara kokku | — | — | 79 439 | 62 861 | 64 215 | 65 917 |
| Vara kokku | 11 181 | 27 822 | 109 515 | 75 743 | 80 443 | 88 991 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 6449 | 18 945 | 83 363 | 68 885 | 41 060 | 46 019 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 6449 | 18 945 | 83 363 | 68 885 | 41 060 | 46 019 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 4732 | 8877 | 28 444 | 6858 | 39 670 |
| Aruandeaasta kasum | 4732 | 4145 | 17 275 | −21 586 | 32 525 | 3302 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 4732 | 8877 | 26 152 | 6858 | 39 383 | 42 972 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 565 194 | 169 414 | 470 177 | 612 711 | 903 881 | 1 004 311 |
| Ärikasum | 4732 | 4145 | 17 275 | −21 586 | 33 287 | 3341 |
| EBITDA | — | — | 24 507 | −2950 | 51 766 | 30 300 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4732 | 4145 | 17 275 | −21 586 | 32 525 | 3302 |
| Aruande aasta kasum | 4732 | 4145 | 17 275 | −21 586 | 32 525 | 3302 |
| Tööjõukulud | 94 301 | 10 074 | 72 686 | 76 094 | 50 508 | 20 285 |
| Põhivara kulum | — | — | 7232 | 18 636 | 18 479 | 26 959 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 9 | 6 | 9 | 3 | 2 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi1 tähelepanek2 korras
- Korraldus maksudeklaratsiooni esitamiseks · 15.10.2026
- Sunniraha · 15.10.2026 · 400 €
- Korraldus maksudeklaratsiooni esitamiseks · 11.09.2026
- Sunniraha · 08.09.2026 · 200 €
- + 2 veel
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (05.12.2023–05.12.2023). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Arboristitööd 2023-2025 | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 124 000 € | 05.12.2023 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Kokkuvõte: OÜ meister metsas
Ülevaade
OÜ meister metsas (registrikood 14599006) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2018. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Peetri alevik, Järva vald, Järva maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102348505).
Majandustulemused
Majandusaastal 2023/24 oli müügitulu 1 004 311 €, mis on 11,1% rohkem kui aasta varem (903 881 €). Aastatel 2018/19–2023/24 on müügitulu kasvanud keskmiselt 12,2% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2018/19–2023/24) seas. Majandusaasta 2023/24 puhaskasum oli 3302 € (0,3% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2023/24 oli töötajaid 1 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 1 004 311 €. Majandusaasta 2023/24 lõpus oli bilansimaht 88 991 € ja omakapital 42 972 € (48,3% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 1260 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 II kv 5598 €, mis on 93,5% vähem kui aasta varem samas kvartalis.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Viimane registrimuudatus: 21.09.2026. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2023/24) esitati 18.06.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 II kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.