Glosters OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 42 538 € | 3 | 1491 € |
| 2026 II kv | 20 529 € | 2 | 1169 € |
| 2026 I kv | 28 836 € | 2 | 1905 € |
| 2025 IV kv | 66 849 € | 3 | 3670 € |
| 2025 III kv | 31 747 € | 2 | 887 € |
| 2025 II kv | 12 839 € | 2 | 0 € |
| 2025 I kv | 16 600 € | 1 | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||||
| Käibevara kokku | 6813 | 13 531 | 27 170 | 9710 | 2642 | 26 635 | 54 736 |
| Põhivara kokku | — | 15 268 | 20 205 | 13 730 | 8884 | 6552 | 50 608 |
| Vara kokku | 6813 | 28 799 | 47 375 | 23 440 | 11 526 | 33 187 | 105 344 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||||
| Lühiajalised kohustised | 361 | 10 579 | 33 127 | 49 323 | 39 883 | 32 726 | 100 005 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 361 | 10 579 | 33 127 | 49 323 | 39 883 | 32 726 | 100 005 |
| Osakapital | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 6460 | 18 220 | 14 248 | −25 883 | −28 357 | −2069 |
| Aruandeaasta kasum | 6452 | 11 760 | −3972 | −40 131 | −2474 | 26 310 | 4900 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2508 | −2508 | −2508 | −2508 | — | — |
| Omakapital kokku | 6452 | 18 220 | 14 248 | −25 883 | −28 357 | 461 | 5339 |
| Kasumiaruanne | |||||||
| Müügitulu | 27 742 | 68 989 | 141 395 | 82 256 | 44 262 | 61 690 | 102 815 |
| Ärikasum | 6452 | 11 760 | −3972 | −40 131 | −2474 | 26 310 | 4900 |
| EBITDA | — | 14 508 | 1116 | −32 756 | 2990 | 31 650 | 8844 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 6452 | 11 760 | −3972 | −40 131 | −2474 | 26 310 | 4900 |
| Aruande aasta kasum | 6452 | 11 760 | −3972 | −40 131 | −2474 | 26 310 | 4900 |
| Tööjõukulud | 0 | 1300 | 18 528 | 20 910 | 8769 | 1850 | 15 046 |
| Põhivara kulum | — | 2748 | 5088 | 7375 | 5464 | 5340 | 3944 |
| Muud näitajad | |||||||
| Töötajaid | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem1 tähelepanek3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 5704 € väärtuses, 1 hankijalt (06.05.2025–06.05.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Võru vallas paiknevate hoonete lammutamine · Kauplusehoone | Võru Vallavalitsus | 5704 € | 06.05.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Glosters OÜ
Ülevaade
Glosters OÜ (registrikood 14685183) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2019. aastal ja on registris olnud 7 aastat. Registrijärgne asukoht: Võru linn, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine (EMTAK 38321). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102297889).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 102 815 €, mis on 66,7% rohkem kui aasta varem (61 690 €). Aastatel 2019–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 24,4% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 4900 € (4,8% müügitulust). Avaldatud 7 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 4. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 102 815 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 105 344 € ja omakapital 5339 € (5,1% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 42 538 €, mis on 34,0% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 3. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1491 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 490 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 06.07.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.