Pearu Metsahooldustööd OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 14 195 € | 1 | 0 € |
| 2026 II kv | 6248 € | — | 2522 € |
| 2026 I kv | — | 2 | 729 € |
| 2025 IV kv | — | 1 | 723 € |
| 2025 III kv | — | 1 | 375 € |
| 2025 II kv | — | — | 751 € |
| 2025 I kv | — | 1 | 0 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 5778 | 31 847 |
| Põhivara kokku | — | — | — | — | — | 4025 |
| Vara kokku | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 5778 | 35 872 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | — | 14 804 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | — | — | — | — | — | 14 804 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3278 |
| Aruandeaasta kasum | 0 | 0 | 0 | 0 | 3278 | 15 290 |
| Omakapital kokku | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 5778 | 21 068 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 428 | 39 860 |
| Ärikasum | 0 | 0 | 0 | 0 | 3278 | 15 290 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | 15 465 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 0 | 0 | 0 | 0 | 3278 | 15 290 |
| Aruande aasta kasum | 0 | 0 | 0 | 0 | 3278 | 15 290 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7113 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | — | 175 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 tähelepanek4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 219 726 € väärtuses, 1 hankijalt (26.12.2025–26.12.2025).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Võsasaetööd Edela metsakasvatuse piirkonnas 2026-2027 · Hiiumaa | Riigimetsa Majandamise Keskus | 219 726 € | 26.12.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Pearu Metsahooldustööd OÜ
Ülevaade
Pearu Metsahooldustööd OÜ (registrikood 14881599) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saare maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102987597).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 39 860 €, mis on 197% rohkem kui aasta varem (13 428 €). See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2020–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 15 290 € (38,4% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1 (aasta varem 0). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 39 860 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 35 872 € ja omakapital 21 068 € (58,7% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 440 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 14 195 €. Töötajaid oli samas kvartalis 1.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 20.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.