Savi Pesula OÜRegistrisse kantud

14894047OsaühingAsutatud 2020

Majandusnäitajad

83 240 €+8,0%
Käive 2025
+17,8%
Keskmine kasv aastas 2020–2025
025 tuh50 tuh75 tuh100 tuh202020212022202320242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
020 tuh40 tuh60 tuh202020212022202320242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv15 692 €21444 €
2026 II kv21 091 €2872 €
2026 I kv23 242 €21646 €
2025 IV kv23 223 €13177 €
2025 III kv16 906 €22063 €
2025 II kv26 221 €22172 €
2025 I kv20 666 €21095 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2020–2025
202020212022202320242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku11 78317 95323 75622 21760347951
Põhivara kokku24 74522 15029 55625 96114 36612 808
Vara kokku36 52840 10353 31248 17820 40020 759
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised71515671965012 00437415883
Pikaajalised kohustised26 00026 00032 64423 79700
Kohustised kokku33 15131 67142 29435 80137415883
Osakapital250025002500250025002500
Eelmiste perioodide jaotamata kasum—3377843211 01812 37716 659
Aruandeaasta kasum33775055258613594282−1783
Reservid ja muu omakapital—−2500−2500−2500−2500−2500
Omakapital kokku3377843211 01812 37716 65914 876
Kasumiaruanne
Müügitulu36 63389 62999 36095 49777 09583 240
Ärikasum33775055273519685003−1758
EBITDA45837650533055638431837
Kasum enne tulumaksustamist33775055258613594282−1782
Aruande aasta kasum33775055258613594282−1783
Tööjõukulud762924 98426 12826 79020 07624 787
Põhivara kulum120625952595359534282595
Muud näitajad
Töötajaid222211
Arvutuslik dividend——0000

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustusedKõik korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
3/3 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2023–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

66%34%Savi Pesula OÜ1Kätriin GrünthalWorkveits OÜ
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

3 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 20 000 € väärtuses, 2 hankijalt (24.01.2024–08.06.2026).

HangeHankijaSummaSõlmitud
Sõidukite pesuteenused (katmata osad 1) · Sisepuhastus koos välispesu võimalusega - Pärnu (väikekaubikud, kaubikud)Aktsiaselts Eesti Post10 000 €08.06.2026
Väikesõidukite pesulateenus Pärnumaal ja Võrumaal · Väikesõidukite pesulateenus PärnumaalRiigi Kaitseinvesteeringute Keskus0 €15.04.2026
Väikesõidukite pesulateenus · Väikesõidukite pesulateenus PärnumaalRiigi Kaitseinvesteeringute Keskus10 000 €24.01.2024

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Savi Pesula OÜ

Ülevaade

Savi Pesula OÜ (registrikood 14894047) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Oara küla, Pärnu linn, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102225576).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 83 240 €, mis on 8,0% rohkem kui aasta varem (77 095 €). Aastatel 2020–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 17,8% aastas. Majandusaasta 2025 lõppes kahjumiga 1783 €. Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 5. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 83 240 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 20 759 € ja omakapital 14 876 € (71,7% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 15 692 €, mis on 7,2% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 1444 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 620 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõttel on üks juhatuse liige. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (66%) kuulub eraisikule.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 01.04.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted