D&K Metsatööd OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 223 044 € | 2 | 2610 € |
| 2026 II kv | 221 020 € | 2 | 1384 € |
| 2026 I kv | 236 167 € | 1 | 1161 € |
| 2025 IV kv | 138 569 € | 1 | 1161 € |
| 2025 III kv | 140 348 € | 1 | 1161 € |
| 2025 II kv | 225 993 € | 1 | 1161 € |
| 2025 I kv | 206 505 € | 1 | 1125 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 21 308 | 43 132 | 93 831 | 117 463 | 129 772 | 151 186 |
| Põhivara kokku | — | 34 549 | 29 643 | 24 737 | 19 831 | 33 791 |
| Vara kokku | 21 308 | 77 681 | 123 474 | 142 200 | 149 603 | 184 977 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | 2829 | 16 543 | 18 343 | 14 102 | 14 234 | 31 422 |
| Pikaajalised kohustised | — | 25 569 | 21 819 | 17 991 | 14 083 | 10 313 |
| Kohustised kokku | 2829 | 42 112 | 40 162 | 32 093 | 28 317 | 41 735 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 15 979 | 33 069 | 80 812 | 107 607 | 118 787 |
| Aruandeaasta kasum | 15 979 | 17 090 | 47 743 | 26 795 | 11 179 | 21 955 |
| Omakapital kokku | 18 479 | 35 569 | 83 312 | 110 107 | 121 286 | 143 242 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 53 601 | 177 825 | 542 406 | 505 012 | 703 311 | 733 513 |
| Ärikasum | 15 979 | 17 090 | 48 464 | 28 170 | 12 437 | 23 764 |
| EBITDA | — | 17 499 | 53 370 | 33 076 | 17 343 | 32 670 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 15 979 | 17 090 | 47 743 | 26 795 | 11 179 | 21 955 |
| Aruande aasta kasum | 15 979 | 17 090 | 47 743 | 26 795 | 11 179 | 21 955 |
| Tööjõukulud | 0 | 5653 | 10 514 | 11 714 | 12 235 | 14 542 |
| Põhivara kulum | — | 409 | 4906 | 4906 | 4906 | 8906 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (20.04.2026–20.04.2026).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Liinikoridoride laiendus- ja hooldustööde teostamine Põlvamaal, Valgamaal ja Võrumaal · ühispakkumus | Elektrilevi OÜ | 2 363 430 € | 20.04.2026 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: D&K Metsatööd OÜ
Ülevaade
D&K Metsatööd OÜ (registrikood 14894550) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Pärnu linn, Pärnu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102282108).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 733 513 €, mis on 4,3% rohkem kui aasta varem (703 311 €). Aastatel 2020–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 68,8% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2020–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 21 955 € (3,0% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 6 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 733 513 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 184 977 € ja omakapital 143 242 € (77,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 223 044 €, mis on 58,9% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 2610 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 950 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 29.05.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.