Persistence Holding UÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Aruannete koondnäitajad2021–2025
| 2020/21 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 2944 | 3598 | 3030 | 10 460 | 14 311 |
| Põhivara kokku | 11 438 | 18 767 | 38 096 | 37 976 | 44 610 |
| Vara kokku | 14 382 | 22 365 | 41 126 | 48 436 | 58 921 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 5706 | 8409 | 21 813 | 23 063 | 32 002 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 5706 | 8409 | 21 813 | 23 063 | 32 002 |
| Osakapital | — | — | — | — | — |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 8676 | 13 956 | 19 313 | 25 373 |
| Aruandeaasta kasum | 8676 | 5280 | 5357 | 6060 | 1546 |
| Omakapital kokku | 8676 | 13 956 | 19 313 | 25 373 | 26 919 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 8615 | 2978 | 8607 | 8470 | 7783 |
| Ärikasum | 8676 | 5280 | 4618 | 3767 | 1546 |
| EBITDA | — | — | — | — | 2296 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 8676 | 5280 | 5357 | 6060 | 1546 |
| Aruande aasta kasum | 8676 | 5280 | 5357 | 6060 | 1546 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Põhivara kulum | — | — | — | — | 750 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Persistence Holding UÜ
Ülevaade
Persistence Holding UÜ (registrikood 16058645) on usaldusühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2020. aastal ja on registris olnud 6 aastat. Registrijärgne asukoht: Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 7783 €, mis on 8,1% vähem kui aasta varem (8470 €). Aastatel 2020/21–2025 on müügitulu vähenenud keskmiselt 2,5% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 1546 € (19,9% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 5 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 ettevõttel aruande järgi töötajaid ei olnud. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 58 921 € ja omakapital 26 919 € (45,7% varadest).
Juhtimine ja omanikud
Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.