ElnitSec OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 15 739 € | 2 | 447 € |
| 2026 II kv | 42 100 € | 2 | 596 € |
| 2026 I kv | 142 658 € | 2 | 642 € |
| 2025 IV kv | 0 € | 3 | 892 € |
| 2025 III kv | 60 919 € | 2 | 709 € |
| 2025 II kv | 14 760 € | 3 | 612 € |
| 2025 I kv | 14 519 € | 2 | 757 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2022–2025
| 2021/22 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 29 525 | 25 025 | 59 450 | 147 815 |
| Põhivara kokku | 2757 | 16 182 | 45 086 | 34 025 |
| Vara kokku | 32 282 | 41 207 | 104 536 | 181 840 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 16 494 | 24 820 | 10 467 | 10 919 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 16 494 | 24 820 | 10 467 | 10 919 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 13 288 | 13 887 | 91 569 |
| Aruandeaasta kasum | 13 288 | 599 | 77 682 | 76 852 |
| Omakapital kokku | 15 788 | 16 387 | 94 069 | 170 921 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 50 940 | 48 680 | 126 286 | 134 464 |
| Ärikasum | 13 288 | 594 | 77 682 | 76 564 |
| EBITDA | 13 977 | 3455 | 81 779 | 87 625 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 13 288 | 599 | 77 682 | 76 852 |
| Aruande aasta kasum | 13 288 | 599 | 77 682 | 76 852 |
| Tööjõukulud | 11 511 | 3700 | 6650 | 3788 |
| Põhivara kulum | 689 | 2861 | 4097 | 11 061 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 108 560 € väärtuses, 1 hankijalt (20.09.2024–20.09.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| E-ITS audititeenus | Eesti Energia AS | 108 560 € | 20.09.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: ElnitSec OÜ
Ülevaade
ElnitSec OÜ (registrikood 16383641) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 4 aastat. Registrijärgne asukoht: Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102445194).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 134 464 €, mis on 6,5% rohkem kui aasta varem (126 286 €). Aastatel 2021/22–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 38,2% aastas. See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2021/22–2025) seas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 76 852 € (57,2% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 4 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 1. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 134 464 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 181 840 € ja omakapital 170 921 € (94,0% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 15 739 €, mis on 74,2% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 447 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 340 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.