HS Forest OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 81 441 € | 7 | 11 453 € |
| 2026 II kv | 82 694 € | 8 | 14 032 € |
| 2026 I kv | 66 454 € | 7 | 13 475 € |
| 2025 IV kv | 85 649 € | 7 | 15 031 € |
| 2025 III kv | 84 300 € | 8 | 16 628 € |
| 2025 II kv | 69 921 € | 11 | 13 216 € |
| 2025 I kv | 48 436 € | 6 | 12 173 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 74 000 € (95% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||
| Käibevara kokku | 70 237 | 87 167 | 75 202 |
| Põhivara kokku | 11 072 | 16 675 | 14 793 |
| Vara kokku | 81 309 | 103 842 | 89 995 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||
| Lühiajalised kohustised | 14 962 | 19 816 | 23 016 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — |
| Kohustised kokku | 14 962 | 19 816 | 23 016 |
| Osakapital | 6000 | 6000 | 6000 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 347 | 4026 |
| Aruandeaasta kasum | 60 347 | 77 679 | 56 953 |
| Omakapital kokku | 66 347 | 84 026 | 66 979 |
| Kasumiaruanne | |||
| Müügitulu | 175 083 | 269 095 | 293 517 |
| Ärikasum | 60 303 | 92 567 | 77 739 |
| EBITDA | 61 324 | 95 039 | 82 674 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 60 347 | 92 679 | 77 825 |
| Aruande aasta kasum | 60 347 | 77 679 | 56 953 |
| Tööjõukulud | 78 501 | 128 611 | 148 521 |
| Põhivara kulum | 1021 | 2472 | 4935 |
| Muud näitajad | |||
| Töötajaid | 4 | 6 | 7 |
| Arvutuslik dividend | — | 60 000 | 74 000 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
3 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 11 100 € väärtuses, 3 hankijalt (23.02.2024–02.07.2025). Lisaks 2 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Niitmisteenuse osutamine päikeseparkides · Lõuna-Eesti | Enefit Green AS | 11 100 € | 02.07.2025 |
| Niitmise ja võsalõikuse raamleping 2025- 2027 | aktsiaselts Eesti Raudtee | kuni 1 500 000 € | 14.04.2025 |
| Istutustööd Kagu piirkonnas 2024 (Loode - Võrumaa) | Riigimetsa Majandamise Keskus | kuni 10 395 € | 23.02.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: HS Forest OÜ
Ülevaade
HS Forest OÜ (registrikood 16654844) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2023. aastal ja on registris olnud 3 aastat. Registrijärgne asukoht: Tartu linn, Tartu maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad (EMTAK 02101). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102595219).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 293 517 €, mis on 9,1% rohkem kui aasta varem (269 095 €). Aastatel 2023–2025 on müügitulu kasvanud keskmiselt 29,5% aastas. Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 56 953 € (19,4% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 3 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2025 oli töötajaid 7 (aasta varem 6). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 41 931 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 89 995 € ja omakapital 66 979 € (74,4% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 81 441 €, mis on 3,4% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 7. Tööjõumakse tasuti kvartalis 11 453 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1140 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte juhatusse kuulub 2 liiget. Registri järgi on ettevõttel 2 omanikku. Suurim osalus (50%) kuulub eraisikule.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 04.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.