Reval Flow OÜRegistrisse kantud

16829901OsaühingAsutatud 2023

Majandusnäitajad

1 625 153 €+195,8%
Käive 2025
+195,8%
Keskmine kasv aastas 2023/24–2025
0500 tuh1 mln1,5 mln2 mln2023/242025

Suhtarvud

2025
Bilansi struktuur
KäibevaraPõhivaraKohustisedOmakapital
0500 tuh1 mln2023/242025
Kvartaalsed näitajad
KvartalKäiveTöötajate arvTööjõumaksud
2026 III kv1 001 410 €834 019 €
2026 II kv1 184 723 €830 523 €
2026 I kv899 203 €826 700 €
2025 IV kv794 867 €713 792 €
2025 III kv928 416 €310 616 €
2025 II kv684 897 €37844 €
2025 I kv413 210 €17749 €

Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.

Aruannete koondnäitajad2024–2025
2023/242025
Bilanss — vara
Käibevara kokku595 324778 875
Põhivara kokku47 173207 054
Vara kokku642 497985 929
Bilanss — kohustised ja omakapital
Lühiajalised kohustised63 562294 980
Pikaajalised kohustised529 800557 419
Kohustised kokku593 362852 399
Osakapital49 00049 000
Eelmiste perioodide jaotamata kasum—135
Aruandeaasta kasum13584 395
Omakapital kokku49 135133 530
Kasumiaruanne
Müügitulu549 4191 625 153
Ärikasum−405111 055
EBITDA10 056125 928
Kasum enne tulumaksustamist13584 395
Aruande aasta kasum13584 395
Tööjõukulud67 097121 985
Põhivara kulum10 46114 873
Muud näitajad
Töötajaid24
Arvutuslik dividend—0

Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.

Riskid ja kohustusedKõik korras
Registri staatus
Registrisse kantud
Äriregister
Maksuvõlg
Puudub
EMTA maksuvõlglaste nimekiri
Täitemenetlus ja ametlikud teadaanded
Puudub
Ametlikud Teadaanded
Aruannete esitamine
2/2 esitatud
Kõik tähtaegselt
Äriregister · 2024–2025
Osade pandid ja käsutuskeelud
Puudub
Äriregister

Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.

Seoste graaf

Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.

51%24,5%24,5%Reval Flow OÜ2Kalle Solba1Martin LehtmetsTiit Mägi
EttevõteIsikOsanikMuu rollLisaseos

Riigihanked

3 lepingut

Riigihangetest võidetud lepinguid 115 680 € väärtuses, 2 hankijalt (27.03.2025–05.01.2026).

HangeHankijaSummaSõlmitud
Kõrgsurvevoolikute ja komponentide ostmine · Voolikute ühendusniplite ja komponentide ostmineEnefit Industry AS53 350 €05.01.2026
Kõrgsurvevoolikute ja komponentide ostmine · Kõrgsurvevoolikute ostmineEnefit Industry AS53 350 €05.01.2026
Iru elektrijaama katla puhastussüsteemile voolikute ostmineEnefit Green AS8980 €27.03.2025

Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked

Majandusaasta aruandedPDF, XBRL

Laen aruannete nimekirja…

Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.

Kokkuvõte: Reval Flow OÜ

Ülevaade

Reval Flow OÜ (registrikood 16829901) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2023. aastal ja on registris olnud 3 aastat. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük (EMTAK 46891). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102661787).

Majandustulemused

Majandusaastal 2025 oli müügitulu 1 625 153 €, mis on 196% rohkem kui aasta varem (549 419 €). Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 84 395 € (5,2% müügitulust). Majandusaastal 2025 oli töötajaid 4 (aasta varem 2). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 406 288 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 985 929 € ja omakapital 133 530 € (13,5% varadest).

Värskeimad kvartalinäitajad

Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 1 001 410 €, mis on 7,9% rohkem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 8. Tööjõumakse tasuti kvartalis 34 019 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 2630 € kuus.

Juhtimine ja omanikud

Ettevõtte juhatusse kuulub 3 liiget. Registri järgi on ettevõttel 3 omanikku. Suurim osalus (51%) kuulub eraisikule.

Andmete allikad ja värskus

Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 30.06.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.

Seotud ettevõtted