Metailor OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2025Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 124 783 € | 2 | 5604 € |
| 2026 II kv | 74 817 € | 2 | 5030 € |
| 2026 I kv | 94 881 € | 2 | 6028 € |
| 2025 IV kv | 109 857 € | 2 | 6365 € |
| 2025 III kv | 124 777 € | 2 | 5913 € |
| 2025 II kv | 158 125 € | 2 | 4353 € |
| 2025 I kv | 173 297 € | 2 | 5193 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||
| Käibevara kokku | 187 795 | 90 462 |
| Põhivara kokku | 56 224 | 138 784 |
| Vara kokku | 244 019 | 229 246 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||
| Lühiajalised kohustised | 656 | 618 |
| Pikaajalised kohustised | 167 761 | 80 000 |
| Kohustised kokku | 168 417 | 80 618 |
| Osakapital | 0 | 0 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 75 602 |
| Aruandeaasta kasum | 75 602 | 73 026 |
| Omakapital kokku | 75 602 | 148 628 |
| Kasumiaruanne | ||
| Müügitulu | 211 370 | 452 734 |
| Ärikasum | 75 599 | 75 772 |
| EBITDA | 79 826 | 87 263 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 75 602 | 73 026 |
| Aruande aasta kasum | 75 602 | 73 026 |
| Tööjõukulud | 14 230 | 51 738 |
| Põhivara kulum | 4227 | 11 491 |
| Muud näitajad | ||
| Töötajaid | 2 | 2 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustusedKõik korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: Metailor OÜ
Ülevaade
Metailor OÜ (registrikood 17028600) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2024. aastal ja on registris olnud 2 aastat. Registrijärgne asukoht: Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala mujal liigitamata metalltoodete tootmine (EMTAK 25991). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE102758098).
Majandustulemused
Majandusaastal 2025 oli müügitulu 452 734 €, mis on 114% rohkem kui aasta varem (211 370 €). Majandusaasta 2025 puhaskasum oli 73 026 € (16,1% müügitulust). Majandusaastal 2025 oli töötajaid 2. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 226 367 €. Majandusaasta 2025 lõpus oli bilansimaht 229 246 € ja omakapital 148 628 € (64,8% varadest).
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 124 783 €. Töötajaid oli samas kvartalis 2. Tööjõumakse tasuti kvartalis 5604 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 1800 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2025) esitati 10.03.2026. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.