MMaetPolio OÜLikvideerimisel
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | 7153 € |
| 2026 I kv | 140 254 € | — | 50 € |
| 2025 IV kv | 184 932 € | 38 | 52 224 € |
| 2025 III kv | 182 133 € | 38 | 42 763 € |
| 2025 II kv | 250 287 € | 43 | 47 989 € |
| 2025 I kv | 221 569 € | 40 | 63 579 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||||
| Käibevara kokku | 2500 | 0 | 109 520 | 145 524 | 96 082 | 118 924 |
| Põhivara kokku | — | — | 15 360 | 116 205 | 122 365 | 108 524 |
| Vara kokku | 2500 | 0 | 124 880 | 261 729 | 218 447 | 227 448 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||||
| Lühiajalised kohustised | — | — | 98 170 | 137 579 | 148 504 | 166 398 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 11 237 | 70 837 | 56 741 | 42 179 |
| Kohustised kokku | — | — | 109 407 | 208 416 | 205 245 | 208 577 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0 | 0 | 0 | 12 973 | 50 813 | 10 702 |
| Aruandeaasta kasum | 0 | 0 | 12 973 | 37 840 | −40 111 | 5669 |
| Reservid ja muu omakapital | — | −2500 | — | — | — | — |
| Omakapital kokku | 2500 | 0 | 15 473 | 53 313 | 13 202 | 18 871 |
| Kasumiaruanne | ||||||
| Müügitulu | 0 | 0 | 434 088 | 911 141 | 891 323 | 989 566 |
| Ärikasum | 0 | 0 | 13 056 | 39 455 | −35 831 | 9637 |
| EBITDA | — | — | 13 863 | 53 910 | −21 662 | 24 478 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 0 | 0 | 12 973 | 37 840 | −40 111 | 5669 |
| Aruande aasta kasum | 0 | 0 | 12 973 | 37 840 | −40 111 | 5669 |
| Tööjõukulud | — | — | 357 155 | 621 262 | 657 546 | 704 247 |
| Põhivara kulum | — | — | 807 | 14 455 | 14 169 | 14 841 |
| Muud näitajad | ||||||
| Töötajaid | 0 | 0 | 35 | 36 | 37 | 40 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi1 tähelepanek2 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 0 € väärtuses, 1 hankijalt (21.04.2025–21.04.2025). Lisaks 1 raamlepingut koos teiste pakkujatega (summasse ei arvata).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Remonditööd Rapla valla objektidel 2025-2027 | Rapla Varahaldus | kuni 149 000 € | 21.04.2025 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: MMaetPolio OÜ
Ülevaade
MMaetPolio OÜ (registrikood 12383495) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2012. aastal. Ettevõtte staatus registris: likvideerimisel. Registrijärgne asukoht: Järve linnaosa, Kohtla-Järve linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala tööjõurent (EMTAK 78201).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 989 566 €, mis on 11,0% rohkem kui aasta varem (891 323 €). See on ettevõtte suurim müügitulu avaldatud aastate (2019–2024) seas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 5669 € (0,6% müügitulust). Avaldatud 6 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 40 (aasta varem 37). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 24 739 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 227 448 € ja omakapital 18 871 € (8,3% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 1100 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte ainus omanik on MMManiwalder OÜ.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 30.06.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.