StanBauen OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2024Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2025 IV kv | 64 103 € | — | 0 € |
| 2025 III kv | 246 020 € | 24 | 48 909 € |
| 2025 II kv | 199 861 € | 24 | 33 182 € |
| 2025 I kv | 231 513 € | 24 | 43 221 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Dividendid
arvutuslikDividendideks jaotatud 2151 € (1% jaotatavast kasumist).
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 94 026 | 219 036 | 282 575 | 390 661 |
| Põhivara kokku | 38 226 | 30 044 | 15 455 | 2687 |
| Vara kokku | 132 252 | 249 080 | 298 030 | 393 348 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 55 518 | 109 892 | 127 941 | 104 289 |
| Pikaajalised kohustised | 26 288 | 22 499 | 21 267 | 17 539 |
| Kohustised kokku | 81 806 | 132 391 | 149 208 | 121 828 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | 39 946 | 83 261 | 144 171 |
| Aruandeaasta kasum | 47 946 | 74 243 | 63 061 | 124 849 |
| Omakapital kokku | 50 446 | 116 689 | 148 822 | 271 520 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 464 253 | 1 034 854 | 1 293 397 | 984 279 |
| Ärikasum | 59 018 | 78 822 | 73 199 | 130 441 |
| EBITDA | 61 243 | 93 204 | 87 788 | 143 209 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 47 946 | 76 243 | 69 175 | 125 199 |
| Aruande aasta kasum | 47 946 | 74 243 | 63 061 | 124 849 |
| Tööjõukulud | 113 272 | 364 225 | 503 818 | 448 002 |
| Põhivara kulum | 2225 | 14 382 | 14 589 | 12 768 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 12 | 24 | 24 | 24 |
| Arvutuslik dividend | — | 8000 | 30 928 | 2151 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: StanBauen OÜ
Ülevaade
StanBauen OÜ (registrikood 16157614) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2021. aastal ja on registris olnud 5 aastat. Registrijärgne asukoht: Järve linnaosa, Kohtla-Järve linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001).
Majandustulemused
Majandusaastal 2024 oli müügitulu 984 279 €, mis on 23,9% vähem kui aasta varem (1 293 397 €). Aastatel 2021–2024 on müügitulu kasvanud keskmiselt 28,5% aastas. Majandusaasta 2024 puhaskasum oli 124 849 € (12,7% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 4 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2024 oli töötajaid 24. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 41 012 €. Majandusaasta 2024 lõpus oli bilansimaht 393 348 € ja omakapital 271 520 € (69,0% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 1160 € kuus.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2025 IV kv 64 103 €.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte ainus omanik on MMManiwalder OÜ.
Tähelepanekud
Majandusaasta 2025 aruanne on tähtajaks esitamata.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2024) esitati 01.06.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2025 IV kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.