HyBonds OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2022Bilansi struktuur
Dividendid
arvutuslikDividende ei jaotatud.
Eelmise aasta jaotamata kasum + eelmise aasta kasum − praegune jaotamata kasum.
Aruannete koondnäitajad2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 15 687 | 4875 | 17 059 | 3998 |
| Põhivara kokku | 7581 | 6672 | 5763 | 4854 |
| Vara kokku | 23 268 | 11 547 | 22 822 | 8852 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 10 619 | 15 592 | 20 839 | 20 844 |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — |
| Kohustised kokku | 10 619 | 15 592 | 20 839 | 20 844 |
| Osakapital | 2508 | 2508 | 2508 | 2508 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 3657 | 8141 | −6553 | −525 |
| Aruandeaasta kasum | 6484 | −14 694 | 6028 | −13 975 |
| Omakapital kokku | 12 649 | −4045 | 1983 | −11 992 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 152 609 | 83 713 | 110 717 | 69 653 |
| Ärikasum | 6983 | −14 252 | 6028 | −13 975 |
| EBITDA | 7492 | −13 343 | 6937 | −13 066 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 6984 | −14 252 | 6028 | −13 975 |
| Aruande aasta kasum | 6484 | −14 694 | 6028 | −13 975 |
| Tööjõukulud | 97 853 | 82 011 | 87 807 | 70 951 |
| Põhivara kulum | 509 | 909 | 909 | 909 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Arvutuslik dividend | — | 2000 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused1 probleem4 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: HyBonds OÜ
Ülevaade
HyBonds OÜ (registrikood 14285414) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Järve linnaosa, Kohtla-Järve linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201).
Majandustulemused
Majandusaastal 2022 oli müügitulu 69 653 €, mis on 37,1% vähem kui aasta varem (110 717 €). Aastatel 2019–2022 on müügitulu vähenenud keskmiselt 23,0% aastas. See on ettevõtte väikseim müügitulu avaldatud aastate (2019–2022) seas. Majandusaasta 2022 lõppes kahjumiga 13 975 €. Avaldatud 4 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 2. Majandusaastal 2022 oli töötajaid 4. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 17 413 €. Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 1100 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Tähtajaks esitamata on 3 majandusaasta aruannet, viimasena majandusaasta 2025 oma. Omakapital oli majandusaasta 2022 lõpus negatiivne (−11 992 €). Omakapital on alla poole osakapitalist (2508 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2022) esitati 30.05.2023. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.