MMConclude OÜRegistrisse kantud
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2022Bilansi struktuur
Aruannete koondnäitajad2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | ||||
| Käibevara kokku | 68 673 | 51 263 | 135 416 | 155 669 |
| Põhivara kokku | 45 717 | 37 564 | 33 124 | 35 196 |
| Vara kokku | 114 390 | 88 827 | 168 540 | 190 865 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | ||||
| Lühiajalised kohustised | 46 106 | 4871 | 85 945 | 87 419 |
| Pikaajalised kohustised | 18 742 | 12 277 | 8791 | 5218 |
| Kohustised kokku | 64 848 | 17 148 | 94 736 | 92 637 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 33 155 | 49 542 | 71 679 | 73 804 |
| Aruandeaasta kasum | 16 387 | 22 137 | 2125 | 24 424 |
| Reservid ja muu omakapital | −2500 | −2500 | −2500 | −2500 |
| Omakapital kokku | 49 542 | 71 679 | 73 804 | 98 228 |
| Kasumiaruanne | ||||
| Müügitulu | 332 036 | 438 834 | 497 224 | 435 735 |
| Ärikasum | 16 508 | 22 691 | 2392 | 25 716 |
| EBITDA | 16 508 | 27 716 | 7698 | 31 362 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 16 387 | 22 137 | 2125 | 25 466 |
| Aruande aasta kasum | 16 387 | 22 137 | 2125 | 24 424 |
| Tööjõukulud | 217 323 | 247 213 | 304 487 | 220 768 |
| Põhivara kulum | 0 | 5025 | 5306 | 5646 |
| Muud näitajad | ||||
| Töötajaid | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused2 probleemi3 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: MMConclude OÜ
Ülevaade
MMConclude OÜ (registrikood 14187321) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2017. aastal ja on registris olnud 9 aastat. Registrijärgne asukoht: Järve linnaosa, Kohtla-Järve linn, Ida-Viru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus (EMTAK 43121).
Majandustulemused
Majandusaastal 2022 oli müügitulu 435 735 €, mis on 12,4% vähem kui aasta varem (497 224 €). Aastatel 2019–2022 on müügitulu kasvanud keskmiselt 9,5% aastas. Majandusaasta 2022 puhaskasum oli 24 424 € (5,6% müügitulust). Ettevõte on olnud kasumis kõigil 4 avaldatud majandusaastal. Majandusaastal 2022 oli töötajaid 5. Müügitulu ühe töötaja kohta oli 87 147 €. Majandusaasta 2022 lõpus oli bilansimaht 190 865 € ja omakapital 98 228 € (51,5% varadest). Aruande tööjõukulude põhjal oli arvutuslik keskmine brutopalk umbes 2750 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Tähtajaks esitamata on 3 majandusaasta aruannet, viimasena majandusaasta 2025 oma.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2022) esitati 12.06.2023. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.