LAT Agro OÜPankrotis
Majandusnäitajad
Suhtarvud
2023Bilansi struktuur
Kvartaalsed näitajad
| Kvartal | Käive | Töötajate arv | Tööjõumaksud |
|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 504 € | 7 | 5438 € |
| 2026 II kv | 22 647 € | 9 | 11 273 € |
| 2026 I kv | 157 766 € | 4 | 3403 € |
| 2025 IV kv | 152 839 € | 5 | 694 € |
| 2025 III kv | 1920 € | 6 | 6145 € |
| 2025 II kv | 29 164 € | 5 | 4394 € |
| 2025 I kv | 41 911 € | 5 | 4466 € |
Allikas: EMTA avaandmed — käibemaksudeklaratsiooni põhine, ei pruugi täpselt kattuda majandusaasta aruande müügituluga. Uueneb kvartaalselt.
Aruannete koondnäitajad2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanss — vara | |||||
| Käibevara kokku | 384 242 | 370 135 | 720 411 | 1 812 574 | 791 860 |
| Põhivara kokku | 245 518 | 245 380 | 356 151 | 546 373 | 1 303 665 |
| Vara kokku | 629 760 | 615 515 | 1 076 562 | 2 358 947 | 2 095 525 |
| Bilanss — kohustised ja omakapital | |||||
| Lühiajalised kohustised | 327 817 | 366 144 | 591 327 | 1 462 486 | 2 435 814 |
| Pikaajalised kohustised | 222 171 | 136 772 | 160 897 | 87 623 | 321 232 |
| Kohustised kokku | 549 988 | 502 916 | 752 224 | 1 550 109 | 2 757 046 |
| Osakapital | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 | 2500 |
| Eelmiste perioodide jaotamata kasum | 95 677 | 77 272 | 110 099 | 321 838 | 806 338 |
| Aruandeaasta kasum | −18 405 | 32 827 | 211 739 | 484 500 | −1 470 359 |
| Omakapital kokku | 79 772 | 112 599 | 324 338 | 808 838 | −661 521 |
| Kasumiaruanne | |||||
| Müügitulu | 310 835 | 298 072 | 861 048 | 1 547 605 | 1 427 963 |
| Ärikasum | −15 280 | 38 967 | 215 446 | 495 757 | −1 401 691 |
| EBITDA | 20 901 | 74 701 | 250 898 | 521 026 | −1 349 356 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −18 405 | 32 827 | 211 739 | 484 500 | −1 470 359 |
| Aruande aasta kasum | −18 405 | 32 827 | 211 739 | 484 500 | −1 470 359 |
| Tööjõukulud | 9937 | 14 872 | 56 746 | 127 430 | 244 445 |
| Põhivara kulum | 36 181 | 35 734 | 35 452 | 25 269 | 52 335 |
| Muud näitajad | |||||
| Töötajaid | 1 | 1 | 3 | 5 | 11 |
| Arvutuslik dividend | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kriips (—) tähendab, et aruannet ei ole esitatud või rida ei ole aruandes kajastatud; 0 on aruandes märgitud null.
Riskid ja kohustused3 probleemi2 korras
Avalike registrite andmed, mitte krediidihinnang.
Seoste graaf
Kliki sõlmel, et näha selle muid seoseid.
Riigihanked
1 lepingutRiigihangetest võidetud lepinguid 105 € väärtuses, 1 hankijalt (19.01.2024–19.01.2024).
| Hange | Hankija | Summa | Sõlmitud |
|---|---|---|---|
| Lumetõrje teostamine Setomaa vallas 2023/2024 piirkondades 2, 6, 12, 13, 17 · Osa 13 Meremäe ja Uusvada piirkond | Setomaa Vallavalitsus | 105 € | 19.01.2024 |
Allikas: riigihangete registri avaandmed alates oktoobrist 2023. Kõik riigihanked
Majandusaasta aruandedPDF, XBRL
Laen aruannete nimekirja…
Allikas: e-Äriregister (RIK). Failid avanevad/laaditakse alla otse ametlikust registrist.
Kokkuvõte: LAT Agro OÜ
Ülevaade
LAT Agro OÜ (registrikood 14053129) on osaühing. Ettevõte kanti äriregistrisse 2016. aastal. Ettevõtte staatus registris: pankrotis. Registrijärgne asukoht: Meremäe küla, Setomaa vald, Võru maakond. Viimase majandusaasta aruande järgi on põhitegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). Ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslasena (KMKR EE101890151).
Majandustulemused
Majandusaastal 2023 oli müügitulu 1 427 963 €, mis on 7,7% vähem kui aasta varem (1 547 605 €). Aastatel 2019–2023 on müügitulu kasvanud keskmiselt 46,4% aastas. Majandusaasta 2023 lõppes kahjumiga 1 470 359 €. Avaldatud 5 majandusaastast on ettevõte olnud kasumis 3. Majandusaastal 2023 oli töötajaid 11 (aasta varem 5). Müügitulu ühe töötaja kohta oli 129 815 €.
Värskeimad kvartalinäitajad
Maksu- ja Tolliameti andmetel oli käive perioodil 2026 III kv 504 €, mis on 73,8% vähem kui aasta varem samas kvartalis. Töötajaid oli samas kvartalis 7. Tööjõumakse tasuti kvartalis 5438 €. Tööjõumaksude põhjal on arvutuslik keskmine brutopalk perioodil 2026 III kv umbes 650 € kuus.
Juhtimine ja omanikud
Ettevõttel on üks juhatuse liige. Ettevõtte ainus omanik on eraisik.
Tähelepanekud
Tähtajaks esitamata on 2 majandusaasta aruannet, viimasena majandusaasta 2025 oma. Omakapital oli majandusaasta 2023 lõpus negatiivne (−661 521 €). Omakapital on alla poole osakapitalist (2500 €) — sellisel juhul näeb äriseadustik ette meetmed omakapitali taastamiseks.
Andmete allikad ja värskus
Registriandmed (nimi, aadress, õiguslik vorm, juhatus ja omanikud) pärinevad Registrite ja Infosüsteemide Keskuse (RIK) äriregistrist; muudatused loetakse RIK-ist igal ööl. Finantsnäitajad pärinevad majandusaasta aruannetest; viimane aruanne (majandusaasta 2023) esitati 02.05.2025. Kvartalikäive, töötajate arv ja tööjõumaksud pärinevad Maksu- ja Tolliameti (EMTA) avaandmetest, viimane kvartal 2026 III kv. Muutused, keskmised ja suhtarvud on entity.ee arvutatud avaandmete põhjal ega ole ametlik hinnang.