Viljandi valla teede ja tänavate lumetõrje 2025 - 2028

Contract awardedContracting authority: Viljandi VallavalitsusReference number 290855
Contracts total
2738 €
Bids
4
Type
Services
Published
23.07.2025

Tender description

Viljandi Vallavalitsus soovib sõlmida lepingud 3 aastaks, kuni 30. aprill 2028, lumetõrje teenust pakkuvate ettevõtetega. Seda vastavalt 29-ks piirkonnaks jaotatud Viljandi valla asendiplaanide ning hankedokumendis esitatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest

Awarded contracts

29.10.2025
LotTendererAmountBidsAwarded
Talihooldepiirkond nr 1.Velkor OÜ104 €322.09.2025
Talihooldepiirkond nr 2.Pihlama talu124 €123.10.2025
Talihooldepiirkond nr 5.Vasara Põld OÜ149 €106.10.2025
Talihooldepiirkond nr 6.Taari talu148 €223.10.2025
Talihooldepiirkond nr 7.Auksi-Kooli talu129 €125.09.2025
Talihooldepiirkond nr 8Kange Karu OÜ125 €424.10.2025
Talihooldepiirkond nr 9.Osaühing Argenta97 €428.10.2025
Talihooldepiirkond nr 10.Vares Teenused OÜ64 €422.09.2025
Talihooldepiirkond nr 11.Kange Karu OÜ125 €324.10.2025
Talihooldepiirkond nr 12.Osaühing Argenta97 €328.10.2025
Talihooldepiirkond nr 13.Osaühing Argenta97 €228.10.2025
Talihooldepiirkond nr 14.Vares Teenused OÜ74 €122.09.2025
Talihooldepiirkond nr 15Undi Vili OÜ128 €128.10.2025
Talihooldepiirkond nr 16.Undi Vili OÜ128 €128.10.2025
Talihooldepiirkond nr 17.Osaühing Väluste PL92 €322.09.2025
Talihooldepiirkond nr 18.Osaühing Väluste PL95 €222.09.2025
Talihooldepiirkond nr 19.Osaühing Väluste PL91 €122.09.2025
Talihooldepiirkond nr 20.KÄRSTNA VILI OÜ147 €115.10.2025
Talihooldepiirkond nr 21.Lipsu-Männiku talu93 €222.09.2025
Talihooldepiirkond nr 22.Undi Vili OÜ128 €228.10.2025
Talihooldepiirkond nr 23.Luhavahi Green Farm OÜ100 €321.09.2025
Talihooldepiirkond nr 24.Luhavahi Green Farm OÜ100 €321.09.2025
Talihooldepiirkond nr 25.Ameron Ehitus OÜ65 €219.09.2025
Talihooldepiirkond nr 26.OÜ KINTEKS110 €218.09.2025
Talihooldepiirkond nr 30.Undi Vili OÜ128 €128.10.2025

Tender lots

29
LotEstimated valueDeadline
Talihooldepiirkond nr 1.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 2.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 3.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 4.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 5.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 6.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 7.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 828.08.2025
Talihooldepiirkond nr 9.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 10.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 11.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 12.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 13.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 14.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 1528.08.2025
Talihooldepiirkond nr 16.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 17.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 18.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 19.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 20.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 21.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 22.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 23.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 24.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 25.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 26.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 27.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 29.28.08.2025
Talihooldepiirkond nr 30.28.08.2025

Similar open tenders

Source: Public Procurement Register open data. Amounts exclude VAT. The notice published in the Public Procurement Register is binding.